( 4 رأی )
دوشنبه, 14 فروردین 1391 ساعت 03:46    نوشته شده توسط مدیر سایت چاپ


علاقه‌مندان به تهیه سامانه اطلاعات مالیاتی سام می‌توانند خرید خود را به صورت آن‌لاین و با طی نمودن مراحل زیر انجام دهند:

1- نسخه مورد نظر خود را از بین نسخ معرفی شده در بخش کاتالوگ محصولات انتخاب نمایید.

2- مبلغ کل سفارش خود را از طریق واریز به یکی از حساب‌های معرفی شده در بخش معرفی حساب‌های بانکی تسویه نمایید. همچنین شما می‌توانید پرداخت خود را از طریق «درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت» در همین سایت انجام دهید، برای این منظور لطفاً روی لوگوی بانک ملت کلیک فرمایید.

mellat-logo

3- مشخصات سفارش خرید یا تمدید اعتبار به همراه اطلاعات تسویه مبلغ سفارش را در بخش ثبت سفارش خرید سامانه و یا حسب مورد ثبت سفارش تمدید اعتبار ثبت نمایید. (چنانچه قصد خرید سامانه را دارید سفارش خود را می‌بایست در بخش ثبت سفارش خرید سامانه ثبت نمایید و چنانچه قصد تمدید اعتبار و پشتیبانی آن را دارید سفارش خود را می‌بایست در بخش ثبت سفارش تمدید اعتبار ثبت کنید)

4- به محض اینکه سفارش شما در بانک اطلاعاتی ما ثبت شود یک ایمیل حاوی اطلاعات سفارش ثبت شده برایتان ارسال خواهد شد تا از صحت اطلاعات ثبتی اطمینان حاصل نمایید. چنانچه اطلاعات درست بودند نیاز به انجام هیچ کاری از جانب شما نیست اما اگر بخشی از اطلاعات را اشتباه ثبت کرده‌اید می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی مندرج در بخش تماس با ما آن را اطلاع داده تا مورد اصلاح قرار گیرد.

5- در این مرحله ما نسبت به احراز درستی اطلاعات ثبت شده در خصوص پرداخت و تسویه حسابتان اقدام می‌کنیم و چنانچه پرداخت شما در صورتحساب بانک تأیید شود بی‌درنگ نسبت به تحویل سفارشتان نیز اقدام خواهیم کرد.

 

آخرین به‌روزرسانی در شنبه, 04 آبان 1392 ساعت 20:28